Vaismedžiai Vaismedis Medis Želdiniai tik Jums

Vaismedis tai medis duodantis vaisių.  Visi vaismedžiai yra žiediniai augalai. Žmonės arba gyvūnai gali šiais vaisiais maitintis.
Klientams galime pasiūlyti įvairių vaismedžių sodinukų veislių, kurios tinkamiausios auginti Lietuvos klimato sąlygomis. Nuo ankstyvo pavasario prekiaujame vaismedžiais, iškastais iš grunto, vėliau, prieš susprogstant lapams, visus sodinukus susodinam į vazonėlius, kad mūsų medelyno klientai galėtų vaismedį savo sode sodinti kad ir vidury vasaros (sodinant vaismedį iš vazono sumažėja neprigijimo rizika, nes augalo šaknų sistema būna šiek tiek susiformavusi vazone). Tokiu būdu prekyba vaismedžiais vyksta nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens.
Prekyboje turime ne tik įprastų vaismedžių, kaip obelis, kriaušė, vyšnia, bet galime pasiūlyti ir nektarinų, valgomų šermukšnių, valgomų sausmedžių sodinukų, medlievos. Dabar žmonės ypač domisi sveika gyvensena, tad pasidomi, kurie vaisiai ar uogos turi daugiau vienokios ar kitokios rūšies vitaminų ar gydomųjų savybių, todėl tikrai noriai sodina ir valgomus
sausmedžius, ir šermukšnius, putinus.